Home inne Lufthansa: wygraj przelot do tropikalnego kraju (konkurs)
Lufthansa: wygraj przelot do tropikalnego kraju (konkurs)

Lufthansa: wygraj przelot do tropikalnego kraju (konkurs)

“Dreamscapes” to nowy konkurs organizowany przez linie Lufthansa. Do wygrania są dwa bilety w Klasie Ekonomicznej Premium na wybranym tropikalnym kierunku. Uczestnicy mogą brać udział w konkursie odpowiadając na pytania związane z egzotycznymi destynacjami. Na zwycięzców czekają bilety do wymarzonych miejsc z globalnej siatki połączeń Lufthansy: Male, Mauritius, Cancnn, Panama, Tampa.

Począwszy od jesieni, Lufthansa zaoferuje turystom jeszcze bardziej atrakcyjną siatkę połączeń. Do rozkładu dodanych zostanie pięć kierunków międzykontynentalnych ? dzięki 15 dodatkowym rejsom tygodniowo, pasażerowie Lufthansy dotrą w nowe wymarzone miejsca. Podróżujący będą mogli skorzystać z Klasy Biznes, Ekonomicznej Premium i Ekonomicznej.


>> WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Nowa Klasa Ekonomiczna Premium Lufthansy została wprowadzona w październiku 2014 i obecnie jest dostępna w 105 międzykontynentalnych maszynach linii. Zapewnia ponad 50% więcej przestrzeni, szersze siedzenia, indywidualne podłokietniki, większe ekrany i bogatsze menu. Pasażerowie mogą również nadać drugą, dodatkową sztukę bagażu rejestrowanego i zakupić wstęp do saloniku biznesowego.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *