Home hot HotelTonight – do 40% zniżki na hotele last minute!
HotelTonight – do 40% zniżki na hotele last minute!

HotelTonight – do 40% zniżki na hotele last minute!

Promocja Happy Hour w Hotel Tonight. Serwis umożliwia rezerwację hoteli w tysiącach hoteli “last minute” z lepszymi niż zwykle cenami. “Last minute” w wypadku HT oznacza rezerwację na maksymalnie 7 dni do przodu. Dzisiaj – do 18.00 trwa promocja z rabatami do 40%! Dodatkowo mamy 75 PLN “na start”.

Hotel Tonight znajdziemy pod adresem HotelTonight.com, jednakże rezerwacji dokonujemy poprzez aplikacje mobilne. Są one dostępne na trzy platformy: Android, iOS oraz Windows Phone

Promocja “na start” (do zyskania jest 75 PLN)

Korzystająć z innej promocji można otrzymać 75 PLN na start. W tym celu podczas rezerwacji należy podać nasz kod polecający MJANISZEWSKI1. Dzięki temu uzyskacie 75 PLN na pierwszą rezerwację – jednak aby otrzymać zniżkę rezerwacja musi opiewać na minimum 225 PLN.

>> SKORZYSTAJ Z PROMOCJI HOTEL TONIGHT

Promocja “Happy Hour” (do 40% dodatkowej zniżki)

Ta promocja trwa tylko od godziny 12.00 do 18.00 w dniu 17 sierpnia i dotyczy noclegów od 17 do 23 sierpnia. Oferta obejmuje noclegi w Europie – m.in. w Warszawie, Berlinie, Pradze, Paryżu, Moskwie, Brukseli, Monachium, Lyonie, Hamburgu, Wiedniu czy St. Petersburgu.

Ceny są zachęcające! Spójrzcie na noclegi w Warszawie – na nockę z piątku na sobotę w 5* Regent Warsaw Hotel zapłacimy… 178 PLN!

hoteltonight-rezerwacja1b

hoteltonight-rezerwacja1a


hoteltonight-rezerwacja3a

hoteltonight-rezerwacja2a

hoteltonight-rezerwacja2b

hoteltonight-rezerwacja2c

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *