Home promocja Kazachstan (Astana, Ałmaty) od 959 PLN w dwie strony

Kazachstan (Astana, Ałmaty) od 959 PLN w dwie strony

Dobra cena lotów do Kazachstanu. Do wyboru mamy loty z Berlina, miasta docelowe to Ałmaty lub Astana, a za loty zapłacimy od 959 PLN w dwie strony. Mamy dla Was też i kalendarze terminów.

samolot80x54px

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Przeloty odbywamy na pokładzie linii Ukraine International Airlines z przesiadką w Kijowie. W cenie biletu mamy przewóz bagażu rejestrowanego do 23 kilogramów.

Dostępne trasy:

  Przykładowe rezerwacje:

  flipo-berKazachstanAlmaty959plnAa

  flipo-berKazachstanAstana979plnAa

  noclegi80x54px


  NOCLEGI

  Najlepszym miejscem do wyszukiwania hoteli jest serwis Taniehotele.be, gdzie w jednym miejscu zebrane są oferty wielu partnerów i zawsze można odnaleźć niskie ceny.

  hoteleGIF-almaty600x215

  przewodnikOK

  PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

  Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

  Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

  Jeśli natomiast szukasz przewodnika to polecamy dwa rozwiązania:
  Bezdroża >> przewodniki w języku polskim
  Lonely Planet >> najbardziej znane przewodniki na świecie. Do wyboru masz wersje elektroniczne (pdf, kindle i inne) a także normalne przewodniki drukowane.

  ubezpiecznieOK

  UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

  Nikomu źle nie życzymy, ale jak każdy z nas wie – wypadki chodzą po ludziach (niestety). Chcesz mieć spokojny urlop bez zmartwień? Już za kilka złotych dziennie możesz wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dzięki niemu będziesz spał i wypoczywał spokojnie, relaksując się i zwiedzając. Taki komfort kosztuje bardzo mało, a jakże pozytywnie wpływa na wypoczynek.

  >> WYLICZ SWOJĄ SKŁADKĘ / KUP UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

  Dzięki ofercie ubezpieczenia bardzo prosto i szybko wyliczysz swoją składkę (to przeważnie tylko kilka złotych dziennie!) a także bezproblemowo wykupisz ubezpieczenie przez internet. Szybko i wygodnie. Zajmie Ci to tylko kilka chwil.

  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *