Home hot PLL LOT poleci do Tokio – bilety już w sprzedaży!
PLL LOT poleci do Tokio – bilety już w sprzedaży!

PLL LOT poleci do Tokio – bilety już w sprzedaży!

To już oficjalnie! PLL LOT od 13 stycznia 2016 uruchamia nowe długodystansowe połączenie z Polski. Na pokładzie lotowskich Dreamlinerów polecimy do Tokio! Bilety możemy już kupić na stronie lot.com (mamy też kalendarze terminów)

Ceny lotów z Polski:

  Połączenie odbywać się bezpośrednio z Warszawy – trzy razy w tygodniu. Połączenie będzie obsługiwane najnowocześniejszymi samolotami świata – Boeingami 787 Dreamliner w konfiguracji trzech klas podróży – LOT Business Class, LOT Premium Economy i LOT Economy.

  Specjalnie dla klientów z Azji LOT wprowadzi między innymi japońskie dania do menu, natomiast w systemie rozrywki pokładowej znajdą się japońskie filmy, seriale i muzyka. Cały system rozrywki pokładowej będzie dostępny w japońskiej wersji językowej. Na pokładzie zawsze będzie znajdowała się osoba z personelu pokładowego mówiąca po japońsku.

  Jednym z największych atutów połączenia LOT-u do Tokio będzie maksymalnie krótki czas podróży nie tylko z Polski, ale także z innych krajów tak zwanej Nowej Europy. Przesiadki w Warszawie będą o wiele bardziej komfortowe niż te oferowane przez większe porty przesiadkowe.

  Tokio będzie naszym pierwszym nowym połączeniem dalekiego zasięgu po zakończeniu procesu restrukturyzacji. Od 2016 roku będziemy się już tylko rozwijać. Stawiamy na rozwój hubu w Warszawie i jestem pewien, że dzięki rejsom do Tokio nasza oferta będzie jeszcze lepszą alternatywą dla większych lotnisk w Europie. LOT będzie oferował najbardziej efektywną podróż i zdecydowanie najkrótsze czasy przesiadek dla pasażerów z Polski i innych krajów regionu” – mówi Prezes PLL LOT Sebastian Mikosz.
  Tokio jest dziś jednym z najważniejszych azjatyckich ośrodków biznesowych oraz ważną destynacją turystyczną. Relacje biznesowe między oboma krajami są coraz silniejsze. Stąd wybór pierwszej dalekodystansowej destynacji był dość oczywisty” – dodał.

  Formalne zakończenie procesu restrukturyzacji LOT-u przypada na koniec 2015. Rejsy między Warszawą a Tokio rozpoczną się więc z początkiem roku 2016. Inauguracyjny rejs jest zaplanowany na 13 stycznia 2016 roku. Połączenie do Tokio będzie drugą po Pekinie trasą azjatycką w regularnej siatce LOT-u.


  Rozkład lotów:

  Warszawa – Tokio (Narita) >>> środa, piątek, niedziela > czas lotu 10 godz. 20 min.
  Tokio (Narita) – Warszawa >>> poniedziałek, czwartek, sobota > czas lotu 11 godz. 35 min

  Godziny lotów od stycznia do końca marca (sezon zimowy):

  Warszawa – Tokio (Narita) LO79 15:00 – 09:20 (+1)
  Tokio (Narita) – Warszawa LO80 11:05 – 14:40

  Godziny lotów od końca marca do końca października (sezon letni):

  Warszawa – Tokio (Narita) LO 079 15:20 – 08:45 (+1)
  Tokio (Narita) – Warszawa LO 080 10:15 14:25

  Przykładowe rezerwacje:

  lot-japonia-ktwNRT1946plnAa

  lot-japonia-wroNRT1952plnAa

  lot-japonia-pozNRT1956plnAa

  lot-japonia-wawNRT2155plnAa

  noclegi80x54px

  NOCLEGI

  Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

  hoteleGIF-tokio600x217px

  mleko

  Komentarz(5)

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *