Home promocja Londyn z Lublina już od 78 PLN
Londyn z Lublina już od 78 PLN

Londyn z Lublina już od 78 PLN

Bardzo dobra i w zasadzie rzadko spotykana cena. Dzięki Wizz Air z Lublina do Londynu Luton polecmy już za… 78 PLN w dwie strony! To świetna okazja na podróż, więc zachęcamy Was do zakupu biletów. Tanie noclegi w Londynie znajdziecie podczas obecnej wyprzedaży na Hotels.com

bagazOK

WARUNKI PODRÓŻY (BAGAŻ, PŁATNOŚĆ ITP.)

Najniższą cenę uzyskają osoby, które są członkami Wizz Discount Club. Osoby bez członkostwa zapłacą więcej. Sposób płatności (karta czy Konto Wizz) nie ma wpływu na cenę końcową. Podana cena dotyczy podróży z Małym Bagażem Podręcznym o wymiarach do 42x32x25 cm. Bilety kupujemy na stronie wizzair.com

noclegi80x54px

NOCLEGI

Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

hoteleGIF-londyn600x215

samolot80x54px

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Dostępna trasa:

  Przykładowe rezerwacje

  wizzair-05-luzLTN78plnAa

  wizzair-05-luzLTN78plnAb

  wizzair-05-luzLTN78plnAc

  wizzair-05-luzLTN78plnAd

  wizzair-05-luzLTN78plnAe

  wizzair-05-luzLTN93plnAa


  wizzair-05-luzLTN113plnAa

  wizzair-05-luzLTN113plnAb

  wizzair-05-luzLTN148plnAa

  wizzair-05-luzLTN148plnAb

  wizzair-05-luzLTN153plnAa

  airportbusOK

  DOJAZD DO MIASTA

  Z lotniska do centrum Londynu najtaniej dostaniemy się autokarami National Express. Rezerwacja poprzez stronę easyBus (od 2 do 9 GBP) oraz National Express (od 5,50 GBP). Przejazd w obu przypadkach możliwy jest aż do dworca autobusowego Victoria Station.

  przewodnikOK

  PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

  Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

  Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

  Jeśli natomiast szukasz przewodnika to polecamy dwa rozwiązania:
  Bezdroza >> przewodniki w języku polskim
  Lonely Planet >> najbardziej znane przewodniki na świecie. Do wyboru masz wersje elektroniczne (pdf, kindle i inne) a także normalne przewodniki drukowane.

  ubezpiecznieOK

  UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

  Nikomu źle nie życzymy, ale jak każdy z nas wie – wypadki chodzą po ludziach (niestety). Chcesz mieć spokojny urlop bez zmartwień? Już za kilka złotych dziennie możesz wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dzięki niemu będziesz spał i wypoczywał spokojnie, relaksując się i zwiedzając. Taki komfort kosztuje bardzo mało, a jakże pozytywnie wpływa na wypoczynek.

  >> WYLICZ SWOJĄ SKŁADKĘ / KUP UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

  Dzięki ofercie ubezpieczenia bardzo prosto i szybko wyliczysz swoją składkę (to przeważnie tylko kilka złotych dziennie!) a także bezproblemowo wykupisz ubezpieczenie przez internet. Szybko i wygodnie. Zajmie Ci to tylko kilka chwil.


  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *