Home MiniNews Więcej lotów Lufthansy z Lublina
Więcej lotów Lufthansy z Lublina

Więcej lotów Lufthansy z Lublina

Zaledwie sześć miesięcy po uruchomieniu pierwszych połączeń, Lufthansa ogłasza dodatkowy rejs z Frankfurtu do Lublina, zwiększając ich liczbę na tej trasie do trzech tygodniowo. Dodatkowe połączenie we wtorki zacznie obowiązywać 31 marca 2015 roku. Zmianie ulegnie samolot jaki będzie operował na tej trasie we wtorki i czwartki. Od wiosny będzie to Embraer E190. Niedzielną rotację obsłuży – bez zmian – Airbus A319.

Od 31 marca przyszłego roku, Lufthansa zwiększy liczbę połączeń ze swojego głównego portu przesiadkowego we Frankfurcie do Lublina. We wtorki maszyna odleci z Frankfurtu o godzinie 10.10 rano i opuści Lublin o 12.55. Wzrost liczby oferowanych miejsc jest odpowiedzią Lufthansy na rosnące potrzeby pasażerów w regionie. Połączenia z i do Lublina są wykonywane przez nowoczesne i efektywne maszyny w konfiguracji Klasy Biznes i Ekonomicznej.


“Jesteśmy bardzo zadowoleni z dalszego rozwoju w Lublinie, będącego wynikiem dobrego odbioru naszej oferty przez pasażerów, co potwierdza, że uruchomienie połączeń w lipcu było słuszną decyzją.” – powiedział Bart Buyse, Dyrektor Generalny Lufthansy w Polsce.

Dotychczas lataliśmy z Lublina dwa razy w tygodniu, teraz wprowadzamy trzecie połączenie, we wtorki. Dla pasażerów z Lubelszczyzny to świetna szansa na skorzystanie z naszej globalnej siatki połączeń, a dla klientów z całego świata ? zarówno biznesowych, jak i turystów – możliwość łatwego dotarcia na wschód Polski. Lufthansa to jedyny międzynarodowy przewoźnik nieustannie inwestujący w polskie regiony – obecny w 9 portach lotniczych – zapewniając polskim pasażerom wyjątkową elastyczność i dogodność połączeń.

“Jak pokazują dane, najwięcej pasażerów z Lublina traktuje Frankfurt jako lotnisko przesiadkowe, podróżując głównie do europejskich miast, USA i Kanady. Oferta Lufthansy jest skierowana również do pasażerów biznesowych, których obecność w regionie ciągle wzrasta.” ? dodaje Buyse.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *