Home promocja Londyn z Lublina od 148 PLN w dwie strony
Londyn z Lublina od 148 PLN w dwie strony

Londyn z Lublina od 148 PLN w dwie strony

Bardzo dobra cena lotów z Lublina. Za przeloty z Lublina do Londynu Luton zapłacimy już od 148 PLN w dwie strony i to w dodatku na terminy zawierające weekendy! Dostępne jest też dużo innych terminów w dobrej cenie.
Najlepsze noclegi w Londynie znajdziecie w serwisie TanieHotele.be

bagazOK

WARUNKI PODRÓŻY (BAGAŻ, PŁATNOŚĆ ITP.)

Najniższą cenę uzyskają osoby, które są członkami Wizz Discount Club. Osoby bez członkostwa zapłacą więcej. Sposób płatności (karta czy Konto Wizz) nie ma wpływu na cenę końcową. Podana cena dotyczy podróży z Małym Bagażem Podręcznym o wymiarach do 42x32x25 cm. Bilety kupujemy na stronie wizzair.com

noclegi80x54px

NOCLEGI

Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

hoteleGIF-londyn600x215

Warto też skorzystać z bogatej bazy dostępnych noclegów w AirBnb. Dzięki promocji na start możemy zaoszczędzić 19 EUR – wystarczy zarejestrować się w serwisie i dokonać pierwszej rezerwacji na minimum 59 EUR, a rabat zostanie naliczony automatycznie. Opis promocji znajdziecie tutaj

samolot80x54px

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Przykładowe loty z Lublina do Londynu Luton:

wizzair-LublinLondyn148plnAa
wizzair-LublinLondyn148plnAb

wizzair-LublinLondyn148plnAc

wizzair-LublinLondyn148plnAd

wizzair-LublinLondyn148plnAe

airportbusOK

DOJAZD DO MIASTA

Z lotniska do centrum Londynu najtaniej dostaniemy się autokarami easyBus (od 2 do 9 GBP) oraz National Express (od 5,50 GBP)

przewodnikOK

PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

Jeśli natomiast szukasz przewodnika to polecamy dwa rozwiązania:
Bezdroża >> przewodniki w języku polskim
Lonely Planet >> najbardziej znane przewodniki na świecie. Do wyboru masz wersje elektroniczne (pdf, kindle i inne) a także normalne przewodniki drukowane.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *