Home promocja Eurolot: polecimy z Wrocławia do Lublina!
Eurolot: polecimy z Wrocławia do Lublina!

Eurolot: polecimy z Wrocławia do Lublina!

Doczekaliśmy się kolejnej krajówki w Polsce. Eurolot uruchomi połączenia z Wrocławia do Lublina! Połączenie startuje 23 czerwca, rejsy będą odbywać się 4 razy w tygodniu.
Ceny biletów zaczynają się od 300 PLN w dwie strony, można je kupić na stronie Eurolot.com

Rozkład lotów:

Loty będą odbywać się cztery razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, piątki i niedziele. Dokładny rozkład można znaleźć stronie Eurolot.com

Przykładowa rezerwacja:
eurolot-biletywroclawlublin300plnmleko

Komentarz(3)

 1. 4 razy w tygodniu? z Wrocławia do Lublina? czy ktos sie naprawde spodziewa ze na tej trasie beda “tlumy”? Moze cos mnie ominelo ale generalnie Lublin chyba nie jest jakims “zaglebiem przemyslowym” poco ludzie maja do niego latać z Wrocławia(i odwrotnie tłumow z Lublina tez sie nie nalezy spodziewac)
  Teraz kiedy Ryanair przyzwyczaja ludzi do krajowek po 39zl/strona oni proponuja 150zl/strona
  Czuje ze bedzie wielka klapa i wlasciciel czyli PODATNICY bedzie musial dolozyc do interesu zeby zbilansować straty

  1. kursuję na trasie Wrocław-Lublin już 8 lat i wierz mi, że tłumy są niemal zawsze, niezależnie od pory roku i dnia tygodnia. myślę, że połączenie to będzie cieszyło się dużym powodzeniem – ja sama czekałam na nie od dawna.

   inną sprawą jest cena… zgadzam się, że jest zbyt wysoka, ale mam nadzieję, że euroot pójdzie po rozum do głowy i wprowadzi jakieś promocje :).

 2. w końcu Wrocław jako “zadupie lotnicze” będzie miało o jedno połączenie więcej, pewnie z Lublina będzie nam bliżej do Europy ;-)

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *