Home promocja Eurolot znowu poleci do Chorwacji i nad morze
Eurolot znowu poleci do Chorwacji i nad morze

Eurolot znowu poleci do Chorwacji i nad morze

Polski przewoźnik uruchamia dzisiaj sprzedaż biletów na nowej trasie w sezonie letnim – z Krakowa do Heringsdorfu (Świnoujścia) w Niemczech oraz zwiększa częstotliwość rejsów z Warszawy do Splitu w Chorwacji. Oba kierunki znalazły się na wakacyjnej mapie połączeń Eurolotu ze względu na ogromne zainteresowanie pasażerów i bardzo dobre wyniki tych tras z zeszłego roku. Bilety można kupić na stronie Eurolotu w cenie od 299 PLN w dwie strony.

Lato to najintensywniejszy okres w całym roku. Ambicją Eurolotu jest wsłuchiwanie się w potrzeby oraz oczekiwania naszych pasażerów, zwłaszcza pod kątem kierunków ich wymarzonych wakacji. Staramy się tak planować nasze trasy w okresie letnim, aby umożliwiać pasażerom odpoczynek w najpiękniejszych zakątkach Europy. Wierzymy, że tegoroczne propozycje połączeń do Chorwacji i do Heringsdorfu – w optymalnej cenie i z bardzo dogodnym rozkładem – spotkają się ponownie z uznaniem podróżnych – mówi Tomasz Balcerzak, Prezes Zarządu Eurolot SA.

Chorwacja to jeden z popularniejszych kierunków wakacyjnych wśród Polaków. Eurolot już kolejny rok proponuje podróżnym bezpośrednie połączenie z czterech miast w Polsce (Gdańsk, Poznań, Kraków i Warszawa) do miast w Chorwacji: Dubrownika, Splitu i Zadaru.

eurolot-bombardier-q400-samolot-THUMB-670x290px

W 2013 roku polska linia odnotowała na chorwackich trasach bardzo wysoki load factor (czyli obłożenie miejsc w samolocie). W okresie wakacyjnym ten wskaźnik był średnio na poziomie aż 94%, dlatego w tym roku Eurolot postanowił uruchomić dodatkową częstotliwość z Warszawy do Splitu w każdą środę, począwszy od 18 czerwca do 10 września br. Oznacza to, że podróżni będą wylatywać ze stolicy do Splitu aż 3 razy w tygodniu – środy, czwartki i niedziele o godz. 8.00. Rejs trwa zaledwie 2 godziny i 15 minut, a powrót ze Splitu zaplanowano dopiero o godz. 16.10, co umożliwia turystom dłuższy pobyt w Chorwacji.


Ceny na tej trasie rozpoczynają się już od 555 złotych za przelot w obie strony. Dodatkowym atutem jest, że Eurolot zapewnia w cenie biletu przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 15 kg. Bilety kupicie na stronie Eurolotu

Na tym nie koniec nowych działań sprzedażowych linii – po raz pierwszy przewoźnik nawiązał współpracę z czeskim biurem podróży – Vitkovice Tours. Samolot Eurolotu po wylądowaniu w Splicie, a przed powrotem do Warszawy, będzie dodatkowo realizował połączenie czarterowe z Ostrawy.

Wakacyjną nowością na mapie połączeń Eurolotu będą również sobotnie rejsy z Krakowa do Heringsdorfu, które ruszą 7 czerwca i będą dostępne w sprzedaży do 7 września br. Przewoźnik wznawia to połączenie po rocznej przerwie, proponując wylot ze stolicy Małopolski o godz. 12.00 i powrót z wyspy Uznam o godz. 20.30. W ciągu dnia samolot Eurolotu będzie wykonywał rejsy na trasie z Heringsdorfu do Berna, Zurychu, Wiednia i Monachium.

Ceny biletów zaczynają się od 199 złotych w jedną stronę i od 299 złotych w obie strony. Przewoźnik zapewnia oczywiście bezpłatny przewóz bagażu rejestrowanego do 23 kg, a także z myślą o pasażerach podróżujących z dziećmi proponuje zniżki – 50% od taryfy dla dzieci w wieku 2-15 lat i 100% od taryfy dla niemowląt do 2 lat. Bilety kupicie na stronie Eurolotu

Połączenie Eurolotu cieszy się sporym zainteresowaniem podróżnych, zwłaszcza, że lotnisko Heringsdorf jest położone jedynie kilka kilometrów od Świnoujścia. Pasażerowie mogą skorzystać z transportu autobusowego do Świnoujścia, skąd jest już blisko do Międzyzdrojów oraz innych atrakcyjnych turystycznie miejscowości na wyspach Uznam i Wolin.

Jest to już czwarty kierunek wakacyjny z Krakowa – oprócz do Heringsdorfu, można polecieć nad polskie morze do Gdańska, korzystając z dogodnego weekendowego rozkładu lub do Chorwacji: Dubrownika i Splitu, który jest tegoroczną nowością w krakowskim rozkładzie lotów.


mleko

Komentarz(1)

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *