Home hot Wizz Air poleci z Gdańska na Maltę! (bilety są już w sprzedaży)
Wizz Air poleci z Gdańska na Maltę! (bilety są już w sprzedaży)

Wizz Air poleci z Gdańska na Maltę! (bilety są już w sprzedaży)

Wizz Air ogłosił dzisiaj dodanie piątego samolotu w gdańskiej bazie. Doczekaliśmy się też nowego, bardzo ciekawego połączenia: polecimy z Gdańska na Maltę. Pierwszy lot odbędzie się 20 czerwca, a na nowej trasie polecimy dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. Bilety są już w sprzedaży!

Nowa maszyna będzie przeznaczona do obsługi nowego połączenia z Gdańska na Maltę, które wystartuje już 20 czerwca i będzie odbywało się 2 razy w tygodniu; w poniedziałki i piątki. Jako, że jest to połączenie sezonowe, to ostatni lot odbędzie się 12 września 2014.


Dzięki nowemu samolotowi we flocie od 19 czerwca 2014 roku wzrośnie również częstotliwość funkcjonujących już lotów z Gdańska do takich miast, jak: Londyn Luton, Sztokholm Skavsta, Oslo Torp, Bergen, Alesund i Kolonia.

Rozład lotów Gdańsk – Malta

Loty będą odbywać się w poniedziałki i piątki:

Gdańsk – Malta 17:20 – 20:25
Malta – Gdańsk 20:55 – 00:10

Można już kupować bilety:


wizzair-gdanskMaltaAA

Nowe częstotliwości lotów na innych trasach:

Londyn Luton >> zmiana z 14 na 18 lotów
Sztokholm Skavsta >> zmiana z 9 na 11 lotów
Oslo Torp >> zmiana z 5 na 7 lotów
Bergen >> zmiana z 6 na 7 lotów
Alesund >> zmiana z 4 na 5 lotów
Kolonia >> zmiana z 2 na 3 loty

Polska jest rodzimym krajem dla Wizz Air. To właśnie stąd ponad 10 lat temu, w maju 2004 roku, wystartował nasz pierwszy samolot. Cieszymy się, że możemy kontynuować nasz rozwój w kraju, a także oferować niskie ceny i najwyższy poziom usług coraz większej rzeszy polskich pasażerów oraz podróżnych odwiedzających Polskę. Kolejny wzrost ilości oferowanych przez nas kierunków i ilości lotów stworzy wiele nowych lokalnych miejsc pracy zarówno w Wizz Air, jak i w powiązanych z lotnictwem dziedzinach gospodarki na Pomorzu” – powiedział József Váradi, prezes linii lotniczych Wizz Air.

mleko

Komentarz(2)

  1. Fajnie :) Co prawda coś trzeba było zrobić z UR-WUD, ale spoko. Rodzi to nadzieje na kolejne kierunki wakacyjne także z innych miast.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *