Home promocja Dubaj z Kijowa za 193 PLN! (z bagażem w cenie)

Dubaj z Kijowa za 193 PLN! (z bagażem w cenie)

Genialna cena lotów do Dubaju! Za przeloty z Kijowa do Dubaju zapłacimy tylko 193 PLN w dwie strony, w dodatku w cenie mamy wliczony przewóz bagażu rejestrowanego!
Noclegów w Dubaju szukajcie w serwisie Booking.com

Najniższą cenę uzyskają osoby, które są członkami Wizz Discount Club. Osoby bez członkostwa zapłacą więcej. Sposób płatności (karta czy Konto Wizz) nie ma wpływu na cenę końcową. Podana cena dotyczy podróży z Małym Bagażem Podręcznym o wymiarach do 42x32x25 cm oraz z bagażem rejestrowanym! Bilety kupujemy na stronie wizzair.com

Jeśli nie masz jeszcze Wizz Discount Club, sprawdź jak dołączyć za darmo dołączyć do Wizz Discount Club. Otrzymasz 100 PLN premii, darmowe członkostwo w Wizz Discount Club oraz dodatkowo 100 PLN do wydania na przeloty Wizz Air. Zobacz więcej informacji.

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Za loty w dwie strony zapłacimy od 524,80 UAH = 193 PLN. Loty obsługuje Wizz Air Ukraina i należy pamiętać, iż w cenie bilety mamy wliczony przewóz bagażu rejestrowanego!
Za informację o lotach dziękujemy Maciejowi!

Przykładowe rezerwacje:


wizzair-dubaj11

wizzair-dubaj12

Do samego Kijowa możemy dolecieć także Wizz Air Ukraina z Katowic (tutaj też mamy w cenie wliczony bagaż rejestrowany!).

Polecamy też nasza relację z Dubaju: KLIK

Pamiętajcie o wizie do Dubaju – jej koszt to ok 500 PLN.

NOCLEGI

Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

Warto też skorzystać z bogatej bazy dostępnych noclegów w AirBnb. Dzięki promocji na start możemy zaoszczędzić 19 EUR – wystarczy zarejestrować się w serwisie i dokonać pierwszej rezerwacji na minimum 59 EUR, a rabat zostanie naliczony automatycznie. Opis promocji znajdziecie tutaj


mleko

Komentarz(4)

  1. Na ile bezpieczny jest taki wyjazd do Dubaju? W internecie krążą historie ludzi wtrąconych z lotniska do więzienia na miesiąc za posiadanie leków na nadciśnienie ze sobą.

  2. ale pierdoy, byłem w listopadzie, jedno z bezpieczniejszych miejsc na swiecie…i tanich…wiza ponizej 400z, hotele za 50zł os da sie

  3. Dzień dobry,
    We wcześniejszym info na temat lotów do Dubaju w komentarzach jest informacja, że wiza kosztuje 550 zł. Drogi Flighterze jak i gdzie kupiwałeś wizę poniżej 400 zł? Wydaje mi się, że jest jakaś stała cena jeśli kupujemy bwz pośtedników.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *