Revolut: przydatna karta + 25 PLN bonusu.

Taka promocja jest drugi raz. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!

Revolut: przydatna karta + 25 PLN bonusu.

Taka promocja jest drugi raz. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!


Home Newsy LOT uaktualnia rozkład rejsów na lato 2014
LOT uaktualnia rozkład rejsów na lato 2014

LOT uaktualnia rozkład rejsów na lato 2014

PLL LOT wprowadza zmiany i uaktualnia rozkład lotów na sezon letni 2014. Na szczęście nie doświadczymy samego kasowania, ale pojawią się także nowe dodatkowe loty na kilku trasach.

W porównaniu do rozkładu letniego z tego roku, latem 2014 pojawi się “druga fala” popołudniowych wylotów z Warszawy.

W Europie Centralnej i Wschodniej obejmie ona porty lotnicze w Budapeszcie, Pradze, Sofii, Bukareszcie, Belgradzie, Moskwie, Lwowie, Odessie, Wilnie, Rydze i Tallinie. Oznacza to, że na tych kierunkach pojawią się nowe częstotliwości.

W Europie Zachodniej zmiany w rozkładzie dotyczą Kopenhagi (dodatkowe rejsy na nocowanie 6 razy w tygodniu) oraz pojawią się dodatkowe częstotliwości tygodniowo do Mediolanu, Sztokholmu i Brukseli. Modyfikacje dotyczą również rejsów do Paryża, Hamburga i Amsterdamu. Do tych miast również będzie można latać

Dodatkowa fala wylotów i przylotów do hubu LOT-u w Warszawie pozwala na zaproponowanie pasażerom tranzytowym dogodniejszych przesiadek na rejsy atlantyckie przewoźnika oraz do Pekinu. W szczycie sezonu, możliwości przesiadkowe dla pasażerów transferowych zwiększą się aż o 40% tygodniowo.


Rejsy do Chicago, Nowego Jorku i Toronto będą realizowane przez cały sezon codziennie w stałym rozkładzie popołudniowym, a dodatkowo w miesiącach z największym zapotrzebowaniem (maj – wrzesień), uruchomione zostaną rejsy w godzinach południowych. Niezmieniony pozostaje rozkład połączenia do Pekinu.

Wiosną LOT wykona 5 dodatkowych rejsów do Rzymu Dreamlinerami. Między 22 kwietnia a 3 maja będzie można polecieć z Warszawy do stolicy Włoch – bilety są już dostępne w sprzedaży. Dodatkowo przewoźnik prowadzi sprzedaż na bezpośrednie rejsy do Rzymu z Krakowa, wykonywane mniejszymi maszynami.

Zgodnie z zapowiedzią, z systemu rezerwacyjnego wycofane zostają rejsy zagraniczne wykonywane z portów regionalnych. Wszystkie połączenia od wejścia nowego rozkładu, będą realizowane przez Warszawę. Zmiany te są podyktowane wymaganiami Komisji Europejskiej w ramach kompensacji zapisanej również w Planie Restrukturyzacji Spółki.

Zmiany w systemie będą pojawiać się stopniowo. Rozkład letni będzie obowiązywał od 31 marca 2014 roku.

mleko

Komentarz(2)

  1. To do tej pory nie mieli dopasowanego rozkładu do lotów międzykontynentalnych ??!!! To nad czym pracowały te zstępy ludzi ?

    Chyba slusznie rezygnują z lotów z regiomów do Monachium i Frankfurtu bo te loty w większości służyły Lufthansie

  2. niestety ale rezygnacja z portów regionalnych oznacza monopol Lufthansy i niestety wyższe ceny tam gdzie był LOT i LUFA była konkurencja mała cenowa ale była – teraz Polskę regionalną opanuje LUFTHANSA tym samym zapłacimy więcej – my pasażerowie – szkoda gadać dla mnie LOT nie ma nadal żadnej wizji na przyszłość i to sztucznie utrzymywany twór który nigdy nie rozwinie skrzydeł

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *