Home promocja Dubaj z Kijowa za 197 PLN! (z bagażem w cenie)

Dubaj z Kijowa za 197 PLN! (z bagażem w cenie)

Genialna cena lotów do Dubaju! Za przeloty z Kijowa do Dubaju zapłacimy tylko 197 PLN w dwie strony, w dodatku w cenie mamy wliczony przewóz bagażu rejestrowanego!
Noclegów w Dubaju szukajcie w serwisie Booking.com

Najniższą cenę uzyskają osoby, które są członkami Wizz Discount Club. Osoby bez członkostwa zapłacą więcej. Sposób płatności (karta czy Konto Wizz) nie ma wpływu na cenę końcową. Podana cena dotyczy podróży z Małym Bagażem Podręcznym o wymiarach do 42x32x25 cm oraz z bagażem rejestrowanym! Bilety kupujemy na stronie wizzair.com

Jeśli nie masz jeszcze Wizz Discount Club, sprawdź jak dołączyć za darmo dołączyć do Wizz Discount Club. Otrzymasz 100 PLN premii, darmowe członkostwo w Wizz Discount Club oraz dodatkowo 100 PLN do wydania na przeloty Wizz Air. Zobacz więcej informacji.

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Za loty w dwie strony zapłacimy od 528 UAH = 197 PLN. Loty obsługuje Wizz Air Ukraina i należy pamiętać, iż w cenie bilety mamy wliczony przewóz bagażu rejestrowanego!

Przykładowe rezerwacje:

wizzair-dubaj1a


wizzair-dubaj1b

Do samego Kijowa możemy dolecieć także Wizz Air Ukraina z Katowic (tutaj też mamy w cenie wliczony bagaż rejestrowany!). Loty w dwie strony już od 167 PLN!

Polecamy też nasza relację z Dubaju: KLIK

Pamiętajcie o wizie do Dubaju – jej koszt to ok 500 PLN.

NOCLEGI

Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

Warto też skorzystać z bogatej bazy dostępnych noclegów w AirBnb. Dzięki promocji na start możemy zaoszczędzić 19 EUR – wystarczy zarejestrować się w serwisie i dokonać pierwszej rezerwacji na minimum 59 EUR, a rabat zostanie naliczony automatycznie. Opis promocji znajdziecie tutaj


mleko

Komentarz(6)

  1. To niestety głównie świadczy o tym że połączenie przędzie raczej cienko… nie wiem czy W6 da radę utrzymać te Dubaje…

  2. Pewnie dlatego, zeby gdzies dalej poleciec z Dubaju trzeba przejechac na glowne lotnisko, a do tego trzeba miec wize za 500zl. Niedawno chcialem poleciec do Azji z Dubaju – jest kilka swietnych polaczen, ale sie rozmyslilem wlasnie przez koniecznosc posiadania wizy przy uzyciu Wizzaira.

  3. Mógłbym się dowiedzieć jak i gdzie kupuje się wizę do ZEA? Czy już na lotnisku w ZEA (podobnie jak w Turcji), czy trzeba załatwiać ją wcześnie w Polsce przez ambasadę?

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *