Home promocja Tanie loty z Wrocławia do Rzymu za 134 PLN

Tanie loty z Wrocławia do Rzymu za 134 PLN

Jakiś czas temu pisaliśmy o lotach z Wrocławia do Rzymu za 192 PLN. Teraz, po obniżce za przeloty na trasie Wrocław – Rzym Ciampino zapłacimy już od 134 PLN w dwie strony. Warto dodać, iż aby kupić bilety nie musimy należeć do żadnego klubu, podróżujemy z dużym bagażem podręcznym.

Najlepsze noclegi znajdziecie w serwisie TanieHotele.be

Podana cena dotyczy płatności kartą kartą debetową oraz podróży tylko z bagażem podręcznym (waga do 10 kg, wymiary 55x40x20cm). Płatność kartą kredytową obciążona jest dopłatą w wysokości 2% ceny biletu. Bilety kupujemy na stronie przewoźnika: ryanair.com

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Warszawa –> Rzym Ciampino

za 67 PLN: 11, 18, 25, 29 listopada

Rzym Ciampino –> Warszawa

za 67 PLN: 8, 22, 25, 29 listopada

NOCLEGI

Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

Warto też skorzystać z bogatej bazy dostępnych noclegów w AirBnb. Dzięki promocji na start możemy zaoszczędzić 19 EUR – wystarczy zarejestrować się w serwisie i dokonać pierwszej rezerwacji na minimum 59 EUR, a rabat zostanie naliczony automatycznie.


TANI WYNAJEM SAMOCHODU

Jeśli na miejscu chcecie poruszać się autem, to najlepszą cenę można uzyskać dzięki serwisowi TanieAuta, który gromadzi oferty z wielu wypożyczalni.

ZRZUTY EKRANU

Przykładowe tanie loty z Wrocławia do Rzymu
Przykładowe tanie loty z Wrocławia do Rzymu

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *