Home promocja Pegasus Airlines: Iran za 777 PLN, Dubaj za 914 PLN
Pegasus Airlines: Iran za 777 PLN, Dubaj za 914 PLN

Pegasus Airlines: Iran za 777 PLN, Dubaj za 914 PLN

Kolejna promocja w Pegasus AIrlines. Tym razem z okazji 1 rocznicy programu linii – Pegasus Plus – jej członkowi otrzymają m.in. 20% zniżki na dowolne loty.
Dzięki temu za loty z Berlina do Iranu zapłacimy tylko 777 PLN, a za loty z Bergamo do Dubaju 914 PLN

Loty kupujemy na stronie przewoźnika flypgs.com

Promocja dotyczy lotów od 2 stycznia do 31 marca 2013, z wyj. okresów 25-29.01 oraz 7-11.02.2013.
W promocji każdy członek Pegasus Plus (rejestracja jest darmowa) otrzyma 20% zniżki na dowolne loty + dodatkowo 20 TRY (ok 36 PLN) w formie kredytów FlightPoints.
Promocja trwa do 18 listopada 2012.

Szczegółowy regulamin: KLIK


Aby uzyskać zniżkę 20% należy dwa kroki po ekranie wyboru konkrentych lotów zaznaczamy opcję “Pegasus Plus First Year Campaign”

Dzięki zniżce za loty z Berlina do Teheranu zapłacimy ok 720 PLN (187,20 EUR zamiast 230,75 EUR)

Za loty z Mediolanu Bergamo za Dubaju zapłacimy 914 PLN (220,19 EUR)

Zrzuty ekranu z lotami:


mleko

Komentarz(17)

 1. Mimo iż jestem zalogowany na swoje konto w Pegasus Plus, niew wyświetla mi się ta opcja ?Pegasus Plus First Year Campaign? i nie nalicza mi zniżki?
  W którym dokładnie miejscu ona się pojawia, bo na tych zrzutach też jej nie widać?

 2. Trzeba nacisnąć “Click for offers!” i dopiero potem zaznaczyć “pegasus plus first year campaign”, wtedy powinno wszystko działać. Zniżka pojawi się bezpośrednio nad płatnością.

  PS. Bilety Berlin (SXF)-Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)-Berlin (SXF) w styczniu są po 70 euro ;)

 3. zalogowałem się, przy kliknięciu “check for offers” z berlina do istambułu, moje dane się zapisują jednak nie pojawia się jakakolwiek możliwość wyboru 20% zniżki. czy wie ktoś gdzie popełniam błąd?

 4. Może kupujesz od razu lot w dwie strony? Ja kupowałam każdy bilet oddzielnie.

  “Promotion is valid for all one-way domestic and international flights excluding flights arriving or departing from North Cyprus”.

 5. A ja się zarejestrowałem wypełniając Pegasus Plus Membership Form, ,potem dostałem maila z info”Your requested Pegasus Plus membership password:xxxx” ale w żaden sposób nie mogę wejść dalej,nie wiem gdzie ten nr password mam wpisywać.Co mam robić?

 6. Na stronie głównej, w prawym górnym rogu jest zakładka “my profile”. Trzeba wpisać nr telefonu i hasło, a potem kliknąć “pegasus plus member log in” :)

 7. Dzięki Katia. Za pierwszym razem nawet się udało wejść od zakładki Mój Profil dalej ale w żaden sposób nie mogłem dojść do miejsca gdzie pojawi się info o obniżeniu ceny za lot (loty).Kiedy wyszedłem ze strony Pegasusa i włączyłem ja za 10 minut ponownie zamiast nr telefonu i passwordu pojawia się “Pegasus Plus Membership Form” ze wszystkimi pytaniami .Przy trzecim wejściu nie musiałem wcale się logować-podawać hasła-od razu zostałem rozpoznany.Zasymulowałem kupno biletów na styczeń i dostałem jedynie 10% zniżki-pewnie dlatego ,że jako podróżujacych wpisałem również nieletnie dziecko.A więc i ją, i żonę muszę zapisać do programu Pegasus Plus by w przyszłości(na kwiecień ) kupić bilety taniej dla całej rodziny?! To jakieś chore…

 8. a czy wykup numeru siedzenia to sprawa priorytowego wejscia?
  bo da sie przejsc bez wykupienia, wiec na zdrowy rozum wychodzi, ze tak… no ale na wszelki wypadek pytam

 9. próbowałem z biletem w jedną stronę, ale w dalszym ciągu nie wskakuje promocja. czy może mieć to związek z nr telefonu?

 10. Hmm… ja duszę click for offers, potem zaznaczam pegasus plus first year campaign, klikam na approve i od razu pod spodem odejmuje te 20%.
  Jeżeli chodzi o nr telefonu, to podałam nr polskiej komórki i wszystko działa.

 11. Wygląda na to, że bilet ze zniżką można kupić tylko dla siebie i ewentualnie innych osób, które są członkami klubu.
  Niemożliwe jest członkostwo osoby niepełnoletniej, co wyklucza ją ze zniżek.
  Dodatkowo gdy taka osoba jest na liście pasażerów, to nie nalicza upustu.

 12. dzięki za wszelkie uwagi, bilety wczoraj kupiłem. po prostu próbowałem kupić jednocześnie też bilet dla osoby nie będącej członkiem klubu i to blokowało zniżkę

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *