Home promocja Dubaj z Berlina (i nie tylko!) za mniej niż 1000 PLN

Dubaj z Berlina (i nie tylko!) za mniej niż 1000 PLN

Dobra cena w liniach Pegasus Airlines na loty do Dubaju.
Za loty w dwie strony zapłacimy mniej niż 1000 PLN jeśli lecimy z Berlina, a w obie strony zaliczamy krótkie przesiadki w Stambule.
W podobnym cenach znajdziemy loty z innych miast, np. z Bolonii i Mediolanu Bergamo za 970 PLN  czy Londynu Stansted za 1050 PLN
Nie zbankrutujemy na hotelach – znajdziemy je w cenie od 15 EUR za noc (przykład)

W cenie przelotu mamy bagaż rejestrowany o wadze do 20 kg.
Wraz z dojazdem do Berlina (np. PolskiBusem) powinniśmy się zmieścić w kwocie 1000 PLN za osobę.

Podobnie z innymi miastami – ciekawa opcja to loty z Londynu Stansted: wylot mamy o 12.55, co pozwala nam dolecieć z Polski porannymi lotami.

Loty w tej cenie dostępne są w okresie od listopada 2012 do marca 2013.

Na stronie flypgs.com wyszukujemy właściwe loty do Dubaju.
Wybierając opcję “Are your travel dates flexible?” możemy przeszukiwać loty z widokiem kilkunastu dni na raz – nie należy jednak sugerować się widocznymi cenami, gdyż po “przejściu dalej” zmieniają się ona na niższe :)


Przykładowe połączenie:

Dobre ceny są dostępne także z innych miast:


mleko

Komentarz(6)

 1. Tylko pamiętajcie w wyliczeniach o dosyć kosztownej wizie i o dość długim czasie zalatwiania jej. Załatwić można albo przez sponsora, czyli kogoś, kto już tam mieszka i wpłaci wysoką kaucję, albo przez hotel. W tej sytuacji trzeba mieć zapłacony pobyt na cały wyjazd i dogadać się z hotelem co do kaucji. Oczywiście hotel zablokuje ją na Waszej karcie kredytowej.

 2. a jak dokładnie przebiega proces załatwiania wizy, i na ile te hotele nie wykiwają w załatwianiu wizy? Dubaj miasto grzechu dla oczu ;-)

 3. Część biur w Polsce pośredniczy w załatwianiu wiz i hoteli. Można sobie wybrać w biurze standard hotelu i lokalizacje (te w Deirze są tańsze) a dojazd bezproblemowy (zarówno hotelowym busem, taxi – tania, komunikacją, pieszo). Dubaj warty jest zobaczenia, ale nie na długo: Skyline, Burj Khalifa, Burj Arab, wyspy, Marina, sklepy. Ogólnie na kilka dni. Smaczne i tanie orzeszki Macadamii, trochę podróbek (nie takich z klasą jak w Wietnamie czy Chinach), piękne złoto, cena do negocjacji (City of Gold), trochę zabytków arabskich, wszechobecny pył i żółtawy kolor nieba, gorąco, ale klimatyzowane przystanki. Warto podskoczyć, a później na wycieczki fakultatywne na pustynię. Ogólnie do polecenia :-)

 4. Koszt wizy załatwianej w biurze pośredniczącym w Polsce to 550-600 zł. Można też skorzystać z faktu, iż Dubaj to mega hub przesiadkowy i polecieć gdzieś dalej. My w ten sposób skorzystaliśmy z 96h wizy tranzytowej (wystawiana na lotnisku od ręki, ale jest trochę bieganiny, koszt ok. 95 usd w lutym 2011) na zobaczenie samego Dubaju a finalnie wylądowaliśmy w pobliskim Omanie (wiza on arrival – 150 pln).

 5. @Piotrek
  Piszesz, że skorzystaliście z 96h wizy tranzytowej (wystawiana na lotnisku od ręki, ale jest trochę bieganiny, koszt ok. 95 usd w lutym 2011).

  W jaki sposób załatwiliście tą wizę?
  Wszędzie piszą, że wizy do ZEA nie można uzyskać na lotnisku, tylko trzeba ja załatwiać przed przylotem..

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *