Home promocja Wyspy Kanaryjskie (+Barcelona) nawet za 254 PLN
Wyspy Kanaryjskie (+Barcelona) nawet za 254 PLN

Wyspy Kanaryjskie (+Barcelona) nawet za 254 PLN

Ostatnimi czasy ciężko znaleźć tanie loty z Polski na Wyspy Kanaryjskie. Na szczęście od czasu do czasu pojawia się możliwość połączenia lotów i otrzymania ceny około 300 PLN.
Teraz polecimy tam nawet za 254 PLN w dwie strony!
Tym razem można skorzystać z przelotów z Polski do Barcelony, a następnie na Gran Canarię.

Aby uzyskać taką cenę, należy płacić kartą MasterCard Prepaid lub Ryanair Cash Passport, kupować od razu bilet w dwie strony oraz podróżować z bagażem podręcznym (waga do 10 kg).
Bilety kupujemy na stronie przewoźnika: ryanair.com

Analogicznie w wypadku Wizz Air bilety w tej cenie kupimy na stronie przewoźnika: KLIK
Pamiętacie – aby nie płacić prowizji za płatność należy użyć karty Citibank Wizz Air (WYPEŁNIJ WNIOSEK) albo skorzystać z pomocy forumowiczów (KLIK) lub czatowników (KLIK)

PRZELOTY

Najwygodniej i najtaniej będzie skorzystać z dolotów z Poznania do Barcelony (loty zarówno Ryanair jak i Wizz Air)

Poznań –> Barcelona
Ryanair za 66 PLN: 20 i 27 maja
Wizz Air za 69 PLN: 27 i 30 maja; 3, 13 czerwca
Wizz Air za 89 PLN: 20 i 23 maja; 6 czerwca

Barcelona –> Poznań
Ryanair za 66 PLN: 24, 27 i 31 maja;
Wizz Air za 69 PLN: 27 i 30 maja; 3, 27 czerwca
Wizz Air za 89 PLN: 20, 24 czerwca;


Następnie szukamy dolotów z Barcelony na Gran Canarię. Dzięki dużej ilości lotów Ryanair, możemy “ustawić” sobie praktycznie dowolnej długości pobyt w Barcelonie.

Najtańsze loty w jedną stronę kosztuję 14,99 EUR (ok. 63 PLN). W dwie strony zapłacimy więc około 126 PLN. Co ciekawe na początku pojawią się cena 2 x 15,49 EUR, która zmienia się potem na 2 x 14,99 EUR…
Ponieważ wylot odbywa się z terytorium Hiszpanii, to z prowizji za płatność kartą zwalnia tylko Ryanair Cash Passport. Jeśli płacimy inną kartą musimy liczyć się z dodatkowym kosztem 12 EUR (ok 51 PLN).

W najtańszej opcji zapłacimy:
Poznań – Barcelona – Poznań: 138 PLN
Barcelona – Gran Canaria – Barcelona: 126 PLN

Łącznie: 254 PLN (305 PLN jeśli nie płacimy Ryanair Cash Passport)

NOCLEGI

Najtańsze noclegi znajdziecie w jednych z poniższych serwisów:
– TanieHotele.be –> KLIK
– booking.com –> KLIK
– expedia.de –> KLIK
– HostelWorld.com –> KLIK
– HostelBookers.com –> KLIK
– Alpharooms –> KLIK
– Hotels.com –> KLIK

mleko

Komentarz(9)

  1. Czy ktoś wie czemu lecąc z terytorium Hiszpanii, jak to jest wspomniane powyżej, nie obowiązuje zwolnienie z dodatkowej opłaty na loty ryanair przy płatnąści kartą PrePaid MasterCard? Ten sam “problem” pojawił się kiedy bookowałem bilet z Barcelony do Porto. Niby niewielka to różnica w cenie, zastanawiam się jedynie z czego fakt braku “zniżki” na terytorium Hiszpanii wynika.

  2. tych ktosiów jest mnóstwo… Takie zasady FR i o tym było napisane tysiące zdań, również na tej stronie…

  3. Do wybredny: ten portal służy m.in. do dzielenia się informacjami, prawda???? Od czterech miesięcy śledzę WSZYSTKIE tutejsze tematy i jakoś wypowiedzi tych “ktosiów” puki co nie widziałem.

  4. wybredny: Skoro nie mogłem tej “wiedzy” znaleźć samodzielnie, to miłą (i bardzo prostą) rzeczą jest pomoc w jej odnalezieniu, i do tego m.in. służy ten portal (i UPRZEJMOŚĆ osób go współtworzących).

  5. Karta pre paidowa z BZWBK do kupienia na allegro, płacąc tą kartą jesteś zwolniony z opłat w Ryanair z PL i z powrotem na jednym strzale.

  6. Lepiej kupić tę kartę bezpośrednio w oddziale BZWBK – unikniemy wówczas opłaty za przesyłkę (ostatnio na allegro BZWBK życzył sobie takową opłatę). Koszt karty w oddziale: 15 zł. Formalności załatwia się w maks 10 min. i kartę można używać od razu (po aktywowaniu w bankomacie lub online). Ważne: w BZWBK są dostępne różne PrePaidy, m.in. PrePaid VISA Elektron, która NIE zwalnia z opłaty w ryanair. Trzeba więc poprosić o kartę MasterCard PrePaid.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *