Home promocja easyBus: 50 000 biletów za 1 GBP
easyBus: 50 000 biletów za 1 GBP

easyBus: 50 000 biletów za 1 GBP

Kolejna promocja w easyBus. Znowu mamy okazję do nabycia biletów w cenie 1 funta. Warto wykorzystać promocję i zakupić tanie bilety dojazdowy z londyńskich lotnisk do miasta!
Promocja obejmuje podróże w okresie od 16 kwietnia do 31 maja 2012. Promocja trwa do 20 kwietnia.


KUP BILETY EASYBUS OD 1 FUNTA


mleko

Komentarz(6)

  1. Wielkie dzięki mleko za informację. Cieszę się, że do tej pory zwlekałem z kupnem dojazdu z lotniska. Miałem kupować w zeszły piątek i bym przepłacił 50 zł. A tak to 10 funtów w kieszeni:)

  2. Mam jeszcze tylko takie pytanko. Czy 1 h po przylocie wystarczy na Luton do kupionego biletu w EesyBusie? Przylatuję tym porannym samolotem Wizza o 7.30, a bileciki do miast kupiłem na 8.30. Podobno są ważne jeszcze godzinę dłużej od zadeklarowanej?

  3. Szkoda że easyBus nie jeździ do Victoria z Stansted… bo przesiadka na metro mija się z celem, bo metro kosztuje ponad 3 funty więc prawie na jedno wychodzi jechać Terravision…

  4. Dzięki Mleko za cynk….właśnie lecę w maju do LTN z WAW na cały dzień i myślałem, że spędzę go w Luton, a tak za 2,50 GBP spędzę go sobie w Londynie :) :) :)

  5. Szkoda, że ta promocja obejmuje takie poranne przejazdy, bo ja np. przylatuję do Londynu rano (ok. 8) ale bilety za funta są tylko w okolicach 2-4 nad ranem.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *