Home promocja Kupon zniżkowy na wakacje, czyli wakacje prawie za darmo! (kupon 120 EUR do wykorzystania w Travel24.com)
Kupon zniżkowy na wakacje, czyli wakacje prawie za darmo! (kupon 120 EUR do wykorzystania w Travel24.com)

Kupon zniżkowy na wakacje, czyli wakacje prawie za darmo! (kupon 120 EUR do wykorzystania w Travel24.com)

Mamy kolejną ofertę z serwisu dailydeal.de. Kto spóźnił się ostatnio (KLIK) ma okazję tym razem za 15 EUR nabyć kupon warty 120 EUR (530 PLN) na zakup wycieczki z serwisu Travel24.com. Kupon ponownie nie ma minimalnej kwoty rezerwacji oraz jest ważny do końca roku. Realny zysk to 105 EUR czyli ok. 463 PLN.

Ofertę można znaleźć w serwisie DailyDeal: KLIK

Teraz oferta jest o tym atrakcyjna, iż do Niemiec możemy dojechać za grosze za pomocą połączeń PolskiBus.com. Można też skorzystać z dużej ilości wycieczek z wylotem z Dusseldorfu Weeze bądź Frankfurtu Hahn, dokąd tanio dolecimy z Polski. Dzięki temu kilkudniowa wycieczka może nas kosztować raptem kilkadziesiąt euro!

ZASADY:
Kupon jest “ważny” tylko na zakup wycieczek wakacyjnych (Pauschalreise) także jako last-minute. Kupon jest ważny do 31.03.2012 roku. Można do nabyć do poniedziałku 3 października 2011.
Co ważne: nie ma minimalnej kwoty rezerwacji!

Z tego co udało nam się doczytać w regulaminie serwisu dailydeal.de  nie ma zapisu, iż z serwisu mogą skorzystać tylko i wyłącznie obywatele Niemiec (KLIK), aczkolwiek w wyborze kraju zamieszkania mamy do wyboru tylko Austrię, Niemcy i Szwajcarię. Z analizy cen w serwisie Travel24.com wynika, iż znajdziemy tam kilka całkiem ciekawych ofert, zwłaszcza jeśli chodzi o oferty lastminute.
Regulamin kuponu można także znaleźć w formie pdfa: KLIK


KRÓTKA INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA:
1) Rejestrujemy się na stronie: KLIK
2) kupujemy kupon: KLIK
3) Szukamy sobie wycieczki :)

UWAGI:
– zgodnie z regulaminem serwisu (KLIK) zakupiony kupon można oddać w ciągu 14 dni.
– podczas jednej rezerwacji możemy wykorzystać tylko jeden kupon

Różnica w cenie (120 EUR) zostanie nam zwrócone w momencie wyjazdu na wakacje (prawdopodobnie na kartę płatniczą, którą zapłaciliśmy za wakacje).

W serwisie często też można znaleźć ciekawe oferty, za które trzeba będzie zapłacić symboliczne kilkanaście-kilkadziesiąt EUR – zostaje wtedy tylko szybko się spakować i jechać do Niemiec* :)

Teraz w kwestii dojazdu do Niemiec bardzo przydatny i tani (od 1 PLN!) może być dojazd za pomocą firmy PolskiBus.com

——-
*W serwisie znajdziemy też oferty wycieczek z wylotami z Warszawy – niestety w (chyba) mocno wyższych cenach niż analogiczne wycieczki z wylotem z Niemiec.


mleko

Komentarz(6)

  1. Nie mogę znaleźć oferty która wyszłaby raptem kilkadziesiąt euro. Mógłby ktoś podać przykładowego linka?

  2. Hej
    Może mi ktoś pomóc
    Zakupiłem u nich wycieczkę, dostałem maila że mieli problemy z systemem i nie są pewni czy napewno chciałem zarezerwować wycieczkę. Odpisałem że tak. po trochę wiecej niż dobie nic nie dawali znać wiec napisałem jeszcze raz, że w takim razie dziękuje za tę wycieczkę i rezygnuje z usług. Na tego maila odpisali, że nie mogę tego zrobić czyli rezerwacja została przeprocesowana a z powodu tego, że nie mogli sie ze mną skontaktować usuwają moja rezerwacje i poniosę opłatę 25 przy następnym bookowaniu. Nic im nie odpisałem. Po 3 tygodniach przychodzi list od nich gdzie mnie straszą sądem i zadają oddania kasy ( 30 E + maniupulacyhne)
    Jakieś wyjście ? w ogóle jak sie do nich dodzwonić ?

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *