Home noclegi Złota karta w Hostelworld.com za darmo z okazji 3 Maja

Złota karta w Hostelworld.com za darmo z okazji 3 Maja

Z okazji Święta Konstytucji 3 maja serwis HostelWorld.com przygotował promocję swojej Złotej Karty, która zwalnia jej posiadaczy z prowizji pobieranej przez serwis. Standardowo karta kosztuje 7.50 EUR (10 USD) na rok, teraz natomiast za darmo otrzymamy taką kartę (kod promocyjny) na 6 miesięcy. Dzięki temu jeśli korzystamy z tego serwisu możemy zaoszczędzić trochę pieniędzy, gdyż zwolni nas ona z prowizji 1.50 EUR (2 USD) pobieranej standardowo podczas każdej rezerwacji. Po upływie 6 miesięcy nie musimy nic płacić, karta (kod promocyjny) po prostu przestaje być aktywny. Kartę w promocji “zamówimy” na promocyjnej stronie: KLIK

mleko

Komentarz(8)

 1. a po 6 miesiącach trzeba rezygnować, żeby nie naliczyli jakiejś opłaty, czy ona tak tylko na te pół roku i już? :)

 2. to sam sobie już odpowiem:)
  karta jest tylko na 6 miesięcy, po “zakupie” otrzymujemy taki tekst:
  “You are now a Hostelworld Gold Card member. To use your Gold Card, simply enter your Gold Card number (MSP*****) when booking on http://www.hostelworld.com and pay no booking fees for 6 months.”

 3. to nie jest “karta” w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, to tylko numer – kod zniżkowy. Zamówione!

 4. hmm, nie jestem pewien czy przez 6 miesięcy, w opisie jest wyraźnie zaznaczone (a może to błąd?):

  “Zdobądź bezpłatną Złotą Karta Hostelworld.com i zaoszczędź do ?1,50 na każdej zrobionej rezerwacji przez kolejne trzy miesiące. Podaj swoje dane i zacznij oszczędzać już dziś.”

  zwraca uwagę: “…przez kolejne trzy miesiące…” czyli jeśli dobrze rozumiem, karta na 6 miesięcy a zwolnienie z opłat przez 3. Czyż nie?

 5. @qw – w mailu wyraźnie piszą o 6 miesiącach, tak samo jak w kilku innych miejscach. Tylko na stronie raz piszą o 3 miesiącach

 6. Korzystalem z tej ‘karty’ w zeszlym roku po identycznej promocji. Z serwisu korzystam od kilku lat, hostele rezerwowalem w wielu krajach i nigdy nie mialem najmniejszych problemow.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *