Home noclegi Hoxton Hotel 4* w Londynie – pokoje za 1 funta – już o 13.00!

Hoxton Hotel 4* w Londynie – pokoje za 1 funta – już o 13.00!

Ktoś w hotelu Hoxton polubił tą promocją. Dzisiaj, 14 kwietnia, już drugi raz w tym roku dostajemy okazję na zakup pokoju w tym czterogwiazdkowym hotelu za symbolicznego 1 funta. Wyprzedaż startuje o 13.00 naszego czasu i zapewne nie potrwa dłużej niż kilka minut, gdyż “jednofuntowych” pokoi jest 500 sztuk. Dzisiejsza promocja dotyczy noclegów między 1 maja a 31 lipca 2011. Przypominamy, iż jedna osoba może nabyć tylko jeden pokój za 1 GBP (zasady promocji: KLIK).
Na pokój będziemy mogli zapolować na stronie hotelu: KLIK

tags:
mleko

Komentarz(25)

  1. Komus sie udalo??
    “Thank you for your interest in our hotel.

    You have been directed to this page due to the large number of people trying to book rooms. To make a reservation, please visit our home page at” caly czas :/

  2. To flash, ktory sluzy do rezerwacji.
    Jak sie zaladuje czarne tlo zamiast obrazkow, to odswiezajcie. Za ktoryms razem sie uda. Mnie sie zaladowalo w calosci 2 razy – raz wywalilo blad przy potwierdzaniu, a za drugim przeszlo i dostalem maila z potwierdzeniem.

  3. gratulacje tym ktorym sie udalo. mi mimo kilku wybran dat i wpisania danych nie udalo sie wyslac – wyskakiwal blad polaczenia z serwerem. bardzo mi na tym nie zalezalo noclegu akurat, ale fun jest:)

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *