Home poradnik Poradnik: jak zostać członkiem Wizz Xclusive Club i kupować tańsze bilety w Wizz Air

Poradnik: jak zostać członkiem Wizz Xclusive Club i kupować tańsze bilety w Wizz Air

Wraz z końcem marca 2011 Wizz Air wprowadził nową “usługę” – Wizz Xclusive Club (KLIK). Członkowie tego klubu mają dostęp do atrakcyjniejszej oferty przewoźnika i mogą kupować wybrane bilety w cenie niższej niż w standardowej ofercie (dla siebie i nawet 9 współpasażerów!). Oszczędności na jednym locie mogą wynosić do ponad 10 EUR na osobę. W ramach promocji, która trwa do końca 15 kwietnia, roczne członkostwo w Wizz Xclusive Club możemy nabyć za 9,99 EUR (zamiast niepromocyjnej ceny 29,99 EUR). Dzisiaj pokażemy jak to zrobić i uzyskać dostęp do tańszych biletów w Wizz Air. Zapraszamy do lektury.

Zaczynamy od ceny – do 15 kwietnia 2011 rok członkostwa kosztuje 45PLN lub 9.99EUR, po tym terminie 135PLN (29.99EUR). Ponieważ obecny kurs EUR to ok 4.10PLN/EUR to nie opłaca się płacić za wstąpienie do klubu w złotówkach, ale w EUR – w tym wypadku końcowy koszt to ok. 41PLN (w zależność od kursu banku w którym mamy kartę).

Wstępujemy do klubu!

Wchodzimy na stronę wizzair.com i logujemy się na swoje konto w Wizz Air. Jeśli nie masz konta – możesz je tam utworzyć.


Następnie pod “profilowym” menu wybieramy opcję “Otrzymaj członkostwo…”

Otwiera nam się ogólny opis korzyści z członkostwa oraz formularz do wypełnienia, na którym zmieniamy walutę z PLN na EUR.

Do zapłaty będziemy mieli 9.99 EUR (czyli mniej niż 45 PLN – oszczędzamy kilka złotówek :)

Wypełniamy formularz naszymi danymi i bierzemy pod uwagę, iż  płeć męskiej części czytelników to “MĘSKI” :) Cóż – bywa :)

Klikamy na przycisk SUBSKRYPCJA. Otwiera nam się kolejna strona, na której będziemy mogli zapłacić za wstąpienie do klubu.

Co ważne – Wizz Air w tym wypadku nie pobiera opłaty za płatność kartą…

Podajemy dane karty, klikamy DALEJ i jeśli płatność się powiedzie – możemy rozpocząć polowanie na tańsze bilety w Wizz Air:)


tags:
mleko

Komentarz(90)

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *