Home promocja Z Lufthansą do Bogoty za 1748.70 PLN!

Z Lufthansą do Bogoty za 1748.70 PLN!

Fajną promocję zaoferowała nam dzisiaj Lufthansa – za jedyne 1750PLN w dwie strony polecimy do Bogoty. Jest to tyle ciekawa oferta, gdyż tak tanio jeszcze nie było :)Promocja trwa do 5 października i obejmuje loty od początku maja 2011 do końca czerwca 2011 (powroty do końca września 2011). Szczegóły promocji znajdziemy na stronie przewoźnika: KLIK. Przykładową datę znajdziecie w rozwinięciu.


mleko

Komentarz(12)

  1. Super cena z Gdańska do Bogoty już nie znalazłem w tej cenie ale jest z W-wy no i jest Argentyna w dobrej cenie z Gdańska. Mam pytanie do znawców czy np. można jeszcze np skorzystać z kodów promocyjnych-vouchera np. na 80 zł czy chińskiego by jeszcze zejść z ceny czy nie zadziała ?

  2. 1) uwierz mi, niestety nie kazdy ma :)
    2) owszem można, tylko nieraz lepiej nie wszystko pisać tak jawnie. Kto skojarzy fakty (bo jest art z kodam i voucherami) to zyskuje :)

  3. Podpisuję się pod Marcinem. Jestem poważnie zainteresowany tym lotem i nigdzie na stronie MP nie znalazłem kodu. Google także nie okazał się wystarczająco pomocny.

  4. Kod chiński to jakieś 200 zł (o ile działa nie sprawdzałem) ale nic wiecej sie chyba nie wymyśli. Pytanie czy potem Niemiaszki sie nie przyczepią do tego ze zastosowało sie chiński voucher. Moga teoretycznie anulowac bilet.

  5. Da radę trzeba poszukać, ja nie znalazłam za 500 zł mniej a 400 chińskich jenów mniej -ok 170-180 zł. Ważny do wykorzystania do 31.03.2011 nie znalazłam a całe popołudnie szukałam dlużej działających kodów. Wieczorem wyśle.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *