Home Weekendowy Przegląd Promocji Weekendowy Przegląd Promocji 8: 28 sierpnia 2010

Weekendowy Przegląd Promocji 8: 28 sierpnia 2010

Dzisiaj Weekendowy Przegląd Promocji w trochę innej formie niż zawsze. Weekendowa obniżka cen o 20% w Wizzair powoduje, iż można nabyć bilety trochę taniej niż zwykle. Również Ryanair nie pozostał dłużny – w ich rozkładzie zaczynają się pojawiać loty w cenie 5 EUR na kilku ciekawych kierunkach, m.in. na Wyspy Kanaryjskie. Ten fakt cieszy, gdyż obecna promocja (10EUR/41PLN) nie należy do najlepszych. Jest też słów kilka o zmianach na trasie Oslo Rygge – Paryż.

Aktualizacja 2010.08.28, 19:50: Pojawiły się bilety za 21PLN za trasie Poznań-Liverpool w listopadzie.

Aktualizacja 2010.08.28, 15:30: Pojawiły się loty w cenie 21PLN w Polsce! Na początek tylko Bydgoszcz-Düsseldorf (Weeze) w listopadzie!


Aktualizacja: W cenie 5 EUR w październiku znajdziemy trasy takie jak: Madryt-Fuerteventura, Bergamo-Marrakesz czy też Bolonia-Malta.

— — —

Dzięki temu w cenie 5 EUR dolecimy z Madrytu na Lanzarote w listopadzie, prawie cały ten miesiąc jest objęty tą promocją. Jeżeli weźmiemy pod uwagę dolot do Madrytu z Krakowa, bądź z innych miast (z przesiadkami) okazuje się, iż całkiem tanio można dostać się na Wyspy Kanaryjskie.

Mamy też niedobrą wiadomość dla tych, którzy nabyli niedawno Paryż w cenie 13 PLN ( KLIK )- Ryanair zmienił daty (obciął ilość połączeń) z Oslo Rygge do Paryża. Proponuję nie brać zwrotu pieniędzy od przewoźnika, zamiast tego zadzwonić na infolinię i przebukować te loty na inne loty (dowolne) z siatki przewoźnika, odbywające się +/- 7 dni od oryginalnej daty lotu.

mleko

Komentarz(1)

  1. zamieniłem loty na CRL- LCA – CRL bez problemów ze strony konsultantów, problemem jest to że skype nie obsługuje połączeń na irlandzką infolinię, dzwoniłem do Anglii, pierszym razem skype wywalił mi się w trakcie rozmowy :-( , drugim razem szczęśliwie, (zmiana 3 rezerwacji – 2 osoby) łącznie zajeło 10 min – łączny koszt wraz z przerwanym połączeniem 13 PLN

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *