Home promocja AirAsia: darmowe bilety* + tanio do Azji z Londynu ??

AirAsia: darmowe bilety* + tanio do Azji z Londynu ??

Zapowiada się kolejna fajna promocja z AirAsia. Od godziny 18 naszego czasu, na malezyjskiej stronie (po angielsku: KLIK ) będzie można rezerwować tanie loty. Nie znamy jeszcze dokładnych szczegółów (cen) promocji, natomiast zapowiada się całkiem ciekawie. W promocji ma znaleźć się kilka tras azjatyckich (z Kuala Lumpur do New Delhi i Mumbaju (Bombaju) ) oraz z Europy na trasie Londyn Stansted – Kuala Lumpur. Więcej informacji w rozwinięciu.

Aktualizacja: Ceny na trasie Londyn-Kuala Lumpur w dwie strony to niecałe 350GBP, można stwierdzić, że niezbyt się opłaca (zwłaszcza po dodaniu bagażu, wyżywienia, dolotu do Londynu…)

Dwie wspomniane trasy, Kuala Lumpur – New Delhi oraz Kuala Lumpur – Mombaj mają być “darmowe”, co oznacza podróż za koszt podatków. W wypadku trasy do New Delhi, w stronie jest to 25RM + 182RM podatków, czyli odpowiednio ok 25 i 182 PLN.


Z kolei promocją 99RM + podatki mają być objęte inne trasy z Kuala Lumpur, m.in do Londynu, Melbourne, Taipei. Prawdopodobnie loty z Londynu do Kuala Lumpur kupimy już za 99 funtów w jedną stronę, podróż powrotna może być droższa. Podatki przy wylocie z Londynu to 101 funtów, wylot z Kuala Lumpur to 5 funtów. Daje nam to minimum 106 funtów za podróż w obie strony.
Ponieważ AirAsia to taki azjatycki odpowiednik Ryanair, co ceny musimy doliczyć (opcjonalne) koszty za bagaż (od 8 GBP w jedną stronę), posiłek (od 9 GBP). Wybór miejsca w samolocie to dodatkowa opłata w wysokości 5 GBP. Do całości musimy doliczyć opłatę za płatność kartą w wysokości 10 GBP.

Promocja ma trwać 3 dni i obejmować loty między 1 kwietnia z 11 sierpnia 2011 roku.

*darmowe = 0 zł za bilety, płacimy tylko podatki.

mleko

Komentarz(8)

  1. Trasa Londyn – Kuala Lumpur zniknęła z rozkładu – oznacza to że biorą się za ustalanie cen na tej trasie :D

  2. Jest info jak dobrze czytam z Londunu do KL 199 funtów plus opłaty a powrót 99 RM plus opłaty to daje jakieś 1100 zł plus podatki czyli (106 funtów – 530 zł) tj. 1630 plus opłata kartą chyba 40 także bez bagażu (co raczej trudne ) niecałe 1700 jak dobrze wykalkulowałem

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *