Home promocja AirAsia: bilety za 1 PLN (loty po Azji)

AirAsia: bilety za 1 PLN (loty po Azji)

Już dzisiaj o godzinie 18 czasu polskiego AirAsia oficjalnie wystartuje z mega promocją – bilety na loty po Azji będzie można kupić za 1 MYR , czyli symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje loty między 1 kwietnia a 11 sierpnia 2011 roku. Po zakupie biletów trzeba jeszcze upolować w dobrej cenie lot Londyn Stansted – Kuala Lumpur, ale to chyba nie powinno być trudne :) Promocja kończy się 15 sierpnia. Bilety kupujemy na stronie http://www.airasia.com/my/en/

Aktualizacja 18.20: Promocyjne bilety są już w systemie, jednak cały system działa megawolno…  więcej informacji w rozwinięciu.

Aktualizacja 18.20: Przykładowa trasa Kuala Lumpur – Singapur w dwie strony kosztuje 2 MYR + podatki, łącznie ok 102 MYR (ok. 100 PLN). Przy czym wylot z Kuala Lumpur “obarczony” jest podatkiem 25MYR (25PLN). Bagaż to koszt od 25 MYR, posiłek na pokładzie kosztuje min 6 MYR. Wybór miejsca w samolocie to 5 MYR, tyle samo “kosztuje” płatność kartą (za każdego pasażera i każdy lot)


Aktualizacja 16.30: Bilety będzie można kupić przez stronę http://www.airasia.com/my/en/(strona Malezyjska, ale w języku angielskim). Mamy też nowy banner.

Nowy banner z 16.30:

Aktualizacja 15.42: Pojawił się nowy banner z inną promocją. Poprzedni został usunięty za strony… zobaczymy co będzie…

Nowy banner z 15.42:

Stary banner:

mleko

Komentarz(3)

  1. W chwili obecnej cięzko uzywac wyszukiwarki. Jeszcze 30min nie było zadnych biletow w systemie (nawet Londyn-Kuala Lumpur). Czekamy co będzie dalej…

    Są już bilety po 1 MYR

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *