Home forum/temat Kreatorpodróży.pl – spersonalizowane plany podróży

Kreatorpodróży.pl – spersonalizowane plany podróży

  > Forum MlecznePodroze.pl > Informacje praktyczne > Kreatorpodróży.pl – spersonalizowane plany podróży

Forum jest w wersji beta :) Jeśli masz jakieś uwagi, chcesz zgłosić błąd lub nowe funkcje, zrób to na tym forum

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  kreatorpodrozy. This post has been viewed 525 timespl 1 rok, 6 miesiące temu. This post has been viewed 525 times

 • Autor
  Wpisy
 • #359753

  kreatorpodrozy.pl
  Participant

   Cześć! Gdyby ktoś chciał się wybrać w samodzielną podróż na własną rękę, a nie za bardzo wie jak się zabrać za planowanie szczegółów, zapraszam na http://www.kreatorpodrozy.pl

   Dla tych, którzy chcą przeżyć przygodę, zobaczyć nieznaną dotąd część świata, a przy tym zaoszczędzić pieniądze, powstał prężnie rozwijający się zagranicą trend FIT ? Foreign Independent Tourism (niezależna turystyka zagraniczna). Polega on na zaplanowaniu spersonalizowanego planu podróży według Twoich preferencji. Inaczej mówiąc, to po prostu plan podróży uszyty na miarę.

   Aby jednak wybrać się w podróż na własną rękę trzeba nie tylko mieć olbrzymią wiedzę na temat kraju, kultury, zwyczajów, formalności czy chociażby cen tam obowiązujących. Zaplanowanie wymarzonej podróży wymaga przede wszystkim bardzo dużo czasu na sprawdzanie, porównywanie, bookowanie, czytanie poleceń innych itd. Dodatkowo niedoświadczony podróżnik, poprzez swoją niewiedzę, może popaść w tarapaty.

   Zaplanowanie podróży na własną rękę to olbrzymie wyzwanie. Dlatego właśnie powstał Kreator Podróży. Stoi za nim grupa globtroterów, którzy podróżowanie mają we krwi. Każdy z nas odwiedził już kilkadziesiąt krajów na różnych kontynentach. Każdą wolną chwilę staramy się spędzać na odkrywaniu nowych miejsc i poznawaniu różnych kultur i ludzi. Nasze doświadczenie podróżnicze sprawiło, że chyba nie ma już na świecie miejsca, w którym nie czulibyśmy się jak w domu .

   Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i z przyjemnością zaplanujemy Twoją podróż ? dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Zobacz, co znajdziesz w przygotowanych przez nas pakietach na:

   http://www.kreatorpodrozy.pl
   FB: http://www.facebook.com/kreatorpodrozy/

   Jeśli masz pytania, napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie lub na adres [email protected]

  Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.