Wojna o Bangkok :) Po niedawnej ofercie Qatar Airways dobrą ceną lotów do Tajlandii oferuje AirFrance/KLM. Za przeloty z Warszawy do Bangkoku zapłacimy 1877 PLN. Bilety można kupić na stronie empiktravel.pl lub poprzez kalendarz flipo.pl
TANIE LOTY DO BANGKOKU
Promocyjne loty znajdziemy w terminie od maja do czerwca 2014. Bilety w promocji kupimy u wszystkich pośredników m.in. na empiktravel.pl, tripsta.pl, kalendarz flipo.pl.
Przykładowa rezerwacja:
NOCLEGI
Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.
Warto też skorzystać z bogatej bazy dostÄ™pnych noclegów w AirBnb. DziÄ™ki promocji na start możemy zaoszczÄ™dzić 19 EUR – wystarczy zarejestrować siÄ™ w serwisie i dokonać pierwszej rezerwacji na minimum 59 EUR, a rabat zostanie naliczony automatycznie. Opis promocji znajdziecie tutaj


Przepraszam jeÅ›li kogoÅ› rozÅ›mieszÄ™ ale jestem tutaj poczÄ…tkujÄ…cy, szukam wÅ‚aÅ›nie kierunku BKK z wylotem w październiku/listopadzie. Mam pytanie do administratora lub osób obeznanych w temacie, kiedy mniej wiÄ™cej można siÄ™ spodziewać ofert na ten okres takich linii wÅ‚aÅ›nie jak KLM/AirFrance, LH czy Emirates. Czy jest możliwe aby np. Swiss, Aeroflot, Turkish Airlines, Finnair albo Thai Airways miaÅ‚by również niższe ceny (porównujÄ…c poprzednie lata), czy też to sÄ… zawsze “droższe linie” ?
Będzie co będzie. Listopad jeszcze nie był promowany na tym kierunku, więc dopiero bym się spodziewał lepszych cen na tym kierunku.
Jakich ceny? Tego nikt nie wie. Którą linią? Też nikt nie wiem.
Wiem natomiast, że jest będzie dobra cena lotów do Bangkoku to o tym napiszemy :)
chyba QA juz mial oferte na BKK w tym roku
Masz rację, Qatar już raz promował BKK: https://www.mlecznepodroze.pl/2014/01/20/qatar-airways-3-dniowa-wyprzedaz-lotow/
Mam nadziejÄ™, że nie ostatni raz…