Fajne!
Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły uruchomienie sprzedaży nowego kierunku w swojej siatce połączeń. To czwarta trasa dedykowana miłośnikom włoskiej kultury i smaku. Boeingi 737 MAX 8 narodowego przewoźnika będą latały do Bolonii 6 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki o 8:30, a we wtorki, czwartki i niedziele o 15:15. Rejsy powrotne do Warszawy zostały zaplanowane w te same dni odpowiednio na 11:40 i 18:25. Lot potrwa 2:10, a pierwszy rejs wystartuje 31 marca 2026 r.
>> PODRÓŻE LAST MINUTE (i nie tylko) Z POLSKI – NAJLEPSZE OKAZJE!
Bilety na połączenia z Warszawy do Bolonii dostępne są we wszystkich kanałach sprzedaży, w tym na stronie lot.com, w LOT Contact Center i w biurach LOT Travel.
>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”
Warszawa (WAW) – Bolonia (BLQ)
- LOTY:
>> PRZYKŁADOWY TERMIN 1*
>> PRZYKŁADOWY TERMIN 2*
>> PRZYKŁADOWY TERMIN 3*
>> PRZYKŁADOWY TERMIN 4*
>> PRZYKŁADOWY TERMIN 5*
>> PRZYKŁADOWY TERMIN 6*
>> i wiele innych terminów! - KALENDARZ TERMINÓW:
>> SPRAWDŹ DOSTĘPNE TERMINY - BOLONIA – WYNAJEM AUTA:
>> tani wynajem auta dla terminu 1 - BOLONIA – PRZEGLĄD NOCLEGÓW:
>> przykładowe noclegi dla terminu 1
*Rezerwacji będzie można dokonać po przejściu na stronę PLL LOT. Link kieruje Was do porównywarki, która od razu sprawdzi alternatywne połączenia.
Przykładowe rezerwacje:



Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika