![Fuerteventura w całkiem fajnej cenie](https://mlecznepodroze.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fuerteventura-wiatrak-widok-850x565px-Fotolia_47523595-nito_S-social.jpg)
Loty także w wakacje!
Świetna cena lotów do Faro. Lecimy liniami TAP Portugal – z Warszawy. W cenie mamy przelot z bagażem podręcznym, ale na stronie TAP Portugal (KLIK) jest dostępna taryfa z bagażem rejestrowanym.
Jest to część WIELKIEJ WYPRZEDAŻY w TAP Portugal (WIĘCEJ WPISÓW O TEJ PROMOCJI)
Warszawa (WAW) – Fuerteventura (FUE) od ~499 PLN:
- LOTY:
>> PRZYKŁADOWY TERMIN 1
>> PRZYKŁADOWY TERMIN 2
>> PRZYKŁADOWY TERMIN 3
>> PRZYKŁADOWY TERMIN 4
>> PRZYKŁADOWY TERMIN 5
>> PRZYKŁADOWY TERMIN 6
>> i… inne terminy! - FUERTEVENTURA: NAJLEPSZE NOCLEGI
- FUERTEVENTURA: WYNAJEM SAMOCHODU
“Fuerteventura jest wyspą znaną z wulkanicznej ziemi i pięknych plaż. Wietrzny klimat czyni ją rajem dla wielbicieli surfingu i kitesurfingu. To również doskonały wybór dla osób szukających ciekawych wydarzeń kulturalnych i zaskakującej przyrody.”
Noclegi:
Z rezerwacją noclegów pomoże serwis Kayak.pl przeszukujący wiele serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.