Home loty Darmowa zmiana rezerwacji – Ryanair znowu przedłuża promocję!
Darmowa zmiana rezerwacji – Ryanair znowu przedłuża promocję!

Darmowa zmiana rezerwacji – Ryanair znowu przedłuża promocję!

Taka okazja!

Ryanair przedłuża swoją poprzednią promocję! Pisałem o niej już wcześniej (KLIK).

Jest to promocja, w której przewoźnik skasował opłatę za zmianę rezerwacji. Oferta dotyczy wyłącznie lotów zarezerwowanych 31 marca 2021 r. na podróże przed 31 października 2021 r.

Wcześniej brak opłaty za zmianę lotu dotyczył rezerwacji dokonanych do 31 stycznia 2021, na loty do października 2021.

Darmowej zmiany możemy dokonać DWA RAZY.

Trzeba oczywiście pokryć różnicę w cenie – jeśli nowy lot jest droższy. Nie dostaniemy jednak zwrotu, jeśli nowe loty są tańsze. Nowy lot musi się odbyć w terminie aż do 31 października 2021.
Zmiany można bezpłatnie dokonać do 7 dni przed pierwotnie planowaną podróżą.

>> SPRAWDŹ OFERTY LOTÓW RYANAIR

Niepobierana prowizja za zmianę daje nam oszczędność od 35 EUR do aż 95 EUR (za pasażera, za lot).

Rezygnacja z opłaty za zmianę lotu – zasady i warunki

(stan na 19 listopada 2020):


– Niniejsze Warunki zmiany lotu są publikowane przez firmę Ryanair Group, Ryanair Dublin Office, Airside Business Park, Swords, Irlandia (zwaną dalej “Ryanair”).
– Jakikolwiek lot zarezerwowany po 10 czerwca 2020 r. na rejs Grupy Ryanair odlatujący w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie grudniu 2020 r, styczniu, lutym i marcu 2021 r. może zostać zmieniony na inny lot Grupy Ryanair odlatujący przed 31 października 2021 r. bez żadnych opłat za zmianę lotu.
– Podczas dokonywania zmiany pasażerowie muszą uiścić różnicę między pierwotnie zapłaconą taryfą a dostępną taryfą (jeśli taryfa nowego lotu jest niższa, Ryanair nie dokona zwrotu pieniędzy).
– Bezpłatna zmiana lotu nie jest dostępna w przypadku zmian dokonanych w ciągu 7 dni od daty wylotu pierwotnie zaplanowanego lotu.
– Bezpłatne zmiany lotu można wprowadzić w odniesieniu do trasy, daty i godziny pierwotnie zaplanowanego lotu.
– Dozwolona jest tylko jedna, bezpłatna zmiana rezerwacji. Można dokonać dalszych zmian ale będą one podlegać opłacie za zmianę lotu. Jeśli pasażerowie skorzystali już z lotu wychodzącego, nadal mogą zmienić lot powrotny.
– Zmiany nie można dokonać na naszej stronie internetowej, jeśli nie dotyczy ona wszystkich pasażerów w ramach danej rezerwacji. Skontaktuj się z Centrum rezerwacji Ryanair Group, aby wprowadzić zmianę.
– Aby dokonać zmiany lotu, przejdź do sekcji “Moje rezerwacje” na stronie internetowej Ryanair lub skontaktuj się z Centrum rezerwacji Ryanair Group.
– W przypadku wcześniejszej rezerwacji miejsc na nowy lot zostaną przydzielone te same miejsca, pod warunkiem że będą one dostępne. Jeżeli wykupione miejsca nie będą dostępne w przypadku nowego lotu, pasażerowie będą mieli możliwość wyboru nowych miejsc. Jeżeli zarezerwowane przez nich nowe miejsca będą droższe, pasażerowie zostaną obciążeni różnicą w cenie (jeśli cena nowych miejsc będzie niższa, nie dokonamy zwrotu pieniędzy).
– W razie braku odmiennych postanowień wynikających z obowiązującego prawa, niniejszy Regulamin podlega interpretacji zgodnie z przepisami prawa irlandzkiego.

mleko

Komentarz(1)

  1. Zmiana lotu teoretycznie jest za darmo ale za zmianę bagażu i zarezerwowanych miejsc Ryanair pobiera choryndalne opłaty których nie ma w żadnym cenniku

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *