Dobre info!
>> KORONAWIRUS: SPRAWDŹ WSZYSTKIE WPISY W TYM TEMACIE!
Potwierdza się to, o czym pisałem wczoraj na Facebooku. Włosi przymierzają się do otwarcia swoich granic!
Wczoraj wieczorem przed 22, agencja Adnkronos powołując się na źródła rządowe doniosła o takich planach tamtejszych władz. Dzisiaj o temacie pisze La Repubblica.
O czym mowa?
Od 3 czerwca 2020 będą możliwe podróże po większości włoskich regionów oraz przemieszczani się pomiędzy nimi. Jednocześnie od 3 czerwca dla przybywających z UE mają zostać otwarte włoskie granice zewnętrzne.
Osoby przybywające do Włoch nie tylko nie będą musiały posiadać zaświadczenia o negatywnym wyniku testu na koronawirusa, ale nie będą musiały odbyć 14-dniowej kwarantanny!
Włochy to jedno z najbardziej dotkniętych koronawirusem państw w UE. Mieszkańcy doczekali się najostrzejszej kwarantanny i zakazów. Teraz władze powoli luzują obostrzenia.
WÅ‚ochy miaÅ‚y ponad 220 tysiÄ™cy wykrytych przypadków i ponad 31 tysiÄ™cy zmarÅ‚ych. Od 18 maja nastÄ™puje poluzowanie w biznesie – otworzÄ… siÄ™ centra handlowe, dużo sklepów, fryzjerzy i nie tylko. Od 1 czerwca zapowiedziano szersze otwarcie restauracji i barów.
Szczegóły i dokÅ‚adne zasady poluźnienia zakazów majÄ… być znane dzisiaj, w sobotÄ™ 16 maja 2020. ZaktualizujÄ™ informacje jak tylko dowiemy siÄ™ czegoÅ› nowego…
Aktualizacja: w sobotę premier Conte potwierdził te informacje. Wśród zaplanowanych działań i planów znalazło się właśnie otwarcie granic od 3 czerwca!
To co? Jeśli Polska otworzy granice, to wakacje spędzamy we Włoszech??
Czy jednak wolicie wakacje w Polsce – np. z bonem 1000 PLN od rzÄ…du i pracodawcy?
>> WAKACJE W KRAJU? RZĄD ROZDA MILIONOM OSÓB PO 1000 PLN!

