Planowaliście wypad Bieszczady i okolice? Mamy dla Was noclegi niedaleko zapory w Solinie. A miłośnicy górskich będą zadowoleni z bliskości gór :)
Bieszczady to jedno z niewielu miejsc w Polsce, w których można wypoczywać jednocześnie w górach i nad jeziorami.
Położony nad samym brzegiem Jeziora Myczkowskiego Solina Resort & Spa jest doskonałą bazą zarówno dla miłośników wodnych atrakcji (w tym bardzo popularnego w okolicy wędkowania), jak i tych, którzy preferują aktywny wypoczynek na stałym lądzie.
Ceny, terminy, dostępność
I nie przepłacimy! W cenie od 129 PLN/noc dla 2 osób mamy nie tylko samo spanie. To także codzienne śniadania, obiadokolacje, parking oraz nielimitowany dostęp do kompleksu saun, jacuzzi, łaźni parowej i sali fitness. Oczywiście mamy też i bezprzewodowy internet.
Dostępne jest mnóstwo terminów w niskiej cenie: od listopada 2015 aż do… końca sierpnia 2016. Dzięki temu już teraz możemy zaplanować wakacyjny wypad. Możemy zdecydować się nie tylko na pobyty weekendowe, ale także przyjechać w środku tygodnia.
Pokoje i nie tylko…
Solina Resort & Spa *** położony jest nad samym brzegiem Jeziora Myczkowskiego. Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażono w indywidualnie sterowaną klimatyzację, telewizor, lodówkę i wygodną łazienkę, część dodatkowo posiada balkon z widokiem na jezioro.
Ponadto w indywidualnie urządzonych apartamentach (japoński, antyczny i dekadencki) znajduje się wanna z jacuzzi oraz minibar, a w jednym z nich także fotel do masażu. Dostępne są również pokoje typu studio, idealne dla rodzin z dziećmi.
Podczas wypoczynku możesz skorzystać m.in. z: Gabinetu Orient i Soft Pack; Gabinetu kosmetycznego; Wanny do hydromasażu przeznaczonej dla 6 osób
Łaźni parowej, saun, sali fitness, gabinetu rehabilitacji, strefy relaksu oraz letniego basenu rekreacyjnego.
>> SPRAWDŹ DOSTĘPNE MASAŻE, ZABIEGI ITP.
Atrakcje okolicy – co zobaczyć?
Bieszczadzkie fiordy:
zapory w Solinie i Myczkowcach oraz zalewy Myczkowski i Soliński to najczęściej odwiedzane atrakcje turystyczne w regionie. A bezsprzecznie najlepsze widoki na obydwa zbiorniki oraz malownicze Bieszczady rozpościerają się z kamieniołomu w Bóbrce.
Dla piechurów:
sieć szlaków i ścieżek dydaktycznych Bieszczadzkiego Parku Narodowego, niezliczone rezerwaty przyrody i łąki alpejskie to tylko drobna część tego, co czeka na amatorów długich wędrówek.
Zwiedzanie:
Centrum Ekumeniczne Caritas z makietami architektury drewnianej, ogrodem biblijnym i mini zoo zamieszkiwanym przez jelenie podkarpackie, daniele oraz różne gatunki ptaków, Muzeum Historyczne, Muzeum Kultury Ludowej w Sanoku, Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych, Galeria Twórców Bieszczadzkich, Synagoga w Lesku, Galeria Barak w Czarnej, ?Czarny Kot? i kultowa Siekierezada w Cisnej, mieszcząca także popularną knajpę.
Rekreacja:
stadniny koni, szybowisko w Bezmiechowej oraz w Weremieniu koło Leska nie pozwolą się nudzić. Na amatorów białego szaleństwa czekają liczne (i wciąż nie do końca odkryte) wyciągi i trasy narciarskie, zaś fani nordic walkingu znajdą tu aż 18 profesjonalnych ścieżek spacerowych.
Samą zaporę można zwiedzać. Więcej informacji znajdziecie tutaj.
Spójrzcie też na kilka zdjęć zapory w Solinie.
Zdjęcia 2, 3 i 4: http://solina.pl/zwiedzanie-zapory/
a co do Bieszczad ma Crno Jezero k. miejscowości Žabljak w Czarnogórze (zdjęcie z tymi podkolorowanymi łódkami)?