Czwartkowa porcja czarterów! W dobrej cenie znajdziemy loty na Cypr i Majorkę, do Grecji, Turcji oraz na Sycylię. Przeloty kupimy już od 297 PLN w dwie strony z bagażem!
Linki do ofert: Izmir (Turcja) za 297 PLN, Catania (Sycylia) za 397 PLN, Karpathos (Grecja) za 397 PLN, Palma Majorka za 447 PLN, Larnaka (Cypr) za 497 PLN
![]()
WARUNKI PODRÓŻY (BAGAŻ, PŁATNOŚĆ ITP.)
Cena zawiera ubezpieczenie podstawowe i przelot z bagażem rejestrowanym.

SZCZEGÓŁY LOTÓW
Przykładowe rezerwacje:

NOCLEGI
Inne oferty noclegów znajdziecie na TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.
Warto też skorzystać z bogatej bazy dostępnych noclegów w AirBnb. Dzięki promocji na start możemy zaoszczędzić 19 EUR – wystarczy zarejestrować się w serwisie i dokonać pierwszej rezerwacji na minimum 59 EUR, a rabat zostanie naliczony automatycznie. Opis promocji znajdziecie tutaj

WYNAJEM AUTA
Jeśli na miejscu chcecie poruszać się autem, to najlepszą cenę można uzyskać dzięki serwisowi TanieAuta, który gromadzi oferty z wielu wypożyczalni.








Z doswiadczenia czy jest szansa na podobne ceny bezposrednio do Izmiru w okolicach wrzesnia nawet pazdziernika?